امیر گردو
خانه / گردو آمریکایی / خرید گردو آمریکایی در ایران

خرید گردو آمریکایی در ایران

خرید گردو آمریکایی در ایران از طریق سایت های خرید و فروش اینترنتی و یا فروشگاه ها و نمایندگی های آجیل و خشکبار انجام می گیرد که می توانید به آن ها مراجعه بفرمایید.
گردو یکی از قدیمی ترین خوراکی هایی است که از گذشته های دور مورد استفاده‎ی بشر قرار می گرفته است.طعم لذیذ و فواید بی شمار این محصول باعث شده است که تا اکنون همراه ما باشد.
در این مطلب ما قصد داریم درباره‎ی گونه ای از این خوراکی قدیمی به نام گردوی آمریکایی صحبت کنیم.

گردوی آمریکایی چیست

برای ما که بزرگترین تولید کننده‎ی گردوی جهان هستیم، شاید گردوی آمریکایی نامی آشنا به شمار نیاید.اما جالب است بدانید که این گردو از جمله انواع گردو های با کیفیت و پر مغز است و دارای خواص بی شماری هم می باشد.محل تولد این نوع گردو مناطق جنوب شرقی آمریکا و مکزیک است.در ایران هم نهال این نوع گردو در کردستان کاشته می شود.

خرید گردو آمریکایی

ویژگی گردو آمریکایی

نهال گردوی آمریکایی در مناطق گرمسیری هم قابلیت رشد و تولید دارد.این نوع گردو ارزش غذایی بسیار بالایی دارد.دلیل آن را هم می توان میزان چربی و اسید اولئیک موجود در آن به شمار آورد.
میزان این چربی در مقایسه به گردو های معمولی چیزی حدود ۲ برابر می باشد.همینطور گردو آمریکایی سرشار از ویتامین و مواد معدنی هم می باشد.

خرید گردو آمریکایی در بازار ایران

شهرستان بانه در استان کردستان از یکی از مراکز اصلی تولید کننده‎ی گردو آمریکایی در کشور است.در حال حاضر این گردو از طریق سایت های فروش آنلاین قابل خریداری می باشند.همینطور برای خرید گردو آمریکایی می توانید به فروشگاه های معتبر آجیل و خشکبار در شهر های مختلف هم مراجعه بفرمایید.

خرید گردو آمریکایی

قیمت گردو آمریکایی

در بسیاری از موارد مغز گردو آمریکایی به کشور وارد می شود و این امر باعث می شود نوسانات ارز بر قیمت این محصول تأثیر گذار باشد.اما نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که به طور کلی قیمت مغز گردو آمریکایی از مغز گردو ایرانی ارزان تر است.نکته‎ی دیگر حجم خرید شما است که می تواند فله و یا بسته بندی باشد و آن هم بر قیمت نهایی خریدتان تأثیر خواهد گذاشت.

خرید آنلاین گردو آمریکایی

همانطور که اشاه شد، گردوی آمریکایی در کردستان ایران تولید می شود.در گذشته برای خرید این نوع گردو لازم بود که حتما سری به بازار کردستان زد.اما اکنون علاوه بر گسترش واردات، سایت های اینترنتی هم به خرید راحت تر گردو آمریکایی کمک کرده اند.شما می توانید از طریق این سایت ها محصول مورد نظرتان را در حجم مورد نیاز در هر ساعت از شبانه روز خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاورو مدیر فروش : ابراهیم خوشقدم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105121485

مطلب پیشنهادی

خرید عمده گردو آمریکایی

خرید عمده گردو آمریکایی فوری

خرید عمده گردو آمریکایی به صورت فوری در این نوع خرید چنانچه فورا قدم به …